Witamy!

Piekarnia - Cukiernia "U Brzęczka"
Dowiedz się więcej

Ciasta domowe i chleb na zakwasie: Piekarnia- Cukiernia „U Brzęczka”

„U Brzęczka” to piekarnia i cukiernia, która dostarcza wyśmienite ciasta domowe oraz naturalny chleb na zakwasie. Niezwykła jakość naszych produktów spożywczych przyczyniała się do dynamicznego rozwoju naszego przedsiębiorstwa. W ciągu 30 lat istnienia zmieniliśmy się z małej firmy rodzinnej w przedsiębiorstwo zatrudniające 100 pracowników i posiadające aż 15 sklepów firmowych. Jedno co nie zmieniło się przez ten czas to właśnie wyjątkowy smak naszych chlebów tradycyjnych i ciast deserowych. Jakość naszych artykułów zyskała uznanie zarówno w oczach klientów, jak i ekspertów, którzy przyznali naszemu przedsiębiorstwu liczne tytuły i certyfikaty.

W naszej piekarni oprócz doskonałego chleba z łopaty, wypiekanego w wyłącznie z naturalnych składników, oferujemy równie smaczne pieczywo takie jak bułki, bagietki czy rogale. Naszym klientom możemy zaproponować również tradycyjne wyroby cukiernicze w postaci ciast deserowych, rolad czy babeczek, a także ciast domowych robionych z drożdży. Przygotowujemy również praliny ręcznie robione oraz lody tradycyjne. Klienci odwiedzający nasze piekarnio-cukiernie znajdą w nich również szeroki wybór wyrobów pół-cukierniczych: jagodzianek, drożdżówek, mini pizz oraz bułek maślanych i bułek z rodzynkami.

Posiadamy również specjalną propozycję przygotowania tortów okazjonalnych. Naszą ofertę w tym zakresie kierujemy do wszystkich mieszkańców Pszczyny, Tych, Czechowic-Dziedzic oraz Bielsko-Białej. Stworzymy dla Państwa wymarzony tort na każdą okazję. Wypiekamy torty urodzinowe, weselne, jubileuszowe i firmowe. Specjalnie na życzenie klientów przygotowujemy również misternie wykonane torty artystyczne.

Polecane wyrobyGodziny otwarcia Wielkanoc 2019

GODZINY OTWARCIAA

 Godziny otwarcia - Wielkanoc 2019.

GODZINY OTWARCIA w 2019

Polecamy książkę:
"Legenda o chlebie"
legenda o chlebie sckil top produkt stprp firma rodzinna